Dick van Luijn (1896-1981) langs de rivier
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 23.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 35
Lid sinds 2011 / tienhoven, Nederland
11 aangeboden items / 54 verkochte items
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 43 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 13 x 8.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 24.5 x 33.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 8.5 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 26 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 19.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32.5 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 25 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |