Lid sinds 2001 / Haifa, Duitsland
12 aangeboden items / 32 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65.5 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 16 x 14 x 0.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 27 x 19 x 11 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 49.5 x 40.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 24.4 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 60 cm (h x b) |
Drager | Karton |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41.9 x 31.4 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |