Joan Miro (1893-1983) Samenstelling 7
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 23 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 450
Lid sinds 2021 / Solingen, Duitsland
8 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35.5 x 26.5 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 23 x 20 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 23 x 38.3 cm (h x b) |
Techniek | Litho |