doorn2150
  5. doorn2150

doorn2150

Lid sinds 2016 / Borsbeek (Antwerpen), België

4 aangeboden items / 66 verkochte items

Pierre Jacques Dierckx - "Broodbedeling aan kinderen WO I" kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Jacques Dierckx (1854-1947) Belgisch "Broodbedeling aan kinderen WO I"
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Kim Berman - "Alex Township" kopen? Bied vanaf 75!
Kim Berman (1960) Zuid-Afrikaans "Alex Township"
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 75.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Rob Clous - "De koe voelt nattigheid" kopen? Bied vanaf 45!
Rob Clous (1940) Nederlands "De koe voelt nattigheid"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!
Peter Yamaoka Amerikaans "American snowglobe"
Techniek Aquarel
Afmetingen 65.5 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75