Daniel Richter (1962) Ciderman
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 280
Lid sinds 2011 / Dahlem, Duitsland
4 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 48 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 61 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 49 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |