Drink57
  5. Drink57

Drink57

Lid sinds 2011 / Dahlem, Duitsland

4 aangeboden items / 7 verkochte items

Daniel Richter - Ciderman kopen? Bied vanaf 280!
Daniel Richter (1962) Duits Ciderman
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Otmar Alt - Vor dem großen Kater kopen? Bied vanaf 150!
Otmar Alt (1940) Duits Vóór de grote kater
Afmetingen 48 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Jay Ryan - The art of cider kopen? Bied vanaf 80!
Jay Ryan (1972) Amerikaans De kunst van cider
Afmetingen 61 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Rudi Kargus - art of cider kopen? Bied vanaf 120!
Rudi Kargus (1952) Duits kunst van cider
Techniek Offset
Afmetingen 49 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120