drjansen
  5. drjansen

drjansen

Lid sinds 2024 / Utrecht, Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Maurice Kulsen - Note Alone kopen? Bied vanaf 35!
Maurice Kulsen Nederlands Note Alone
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Mark Verdoes - Veel Ramen kopen? Bied vanaf 20!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Veel Ramen
Techniek Giclée
Afmetingen 53 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Wil Willemsen - Feest kopen? Bied vanaf 30!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Feest
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 35
2 biedingen
Bram Spaan - Balanced kopen? Bied vanaf 30!
Bram Spaan Nederlands Balanced
Techniek Giclée
Afmetingen 75 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jacques Tange - Domestic Animal kopen? Bied vanaf 30!
Jacques Tange (1960) Nederlands Domestic Animal
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30