Duiwi
  5. Duiwi

Duiwi

Lid sinds 2019 / Hoorn, Nederland

3 aangeboden items / 7 verkochte items

Brons (Onbekend) - Lopend kind kopen? Bied vanaf 32!
Brons Lopend kind
Techniek Brons
Afmetingen 11 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 549 g
€ 32
Corry Ammerlaan - Vrienden kopen? Bied vanaf 30!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Vrienden
Techniek Verbronsd
Afmetingen 21 x 3.5 x 3.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 30
ESKAF - Cornelis van der Sluys Vaas kopen? Bied vanaf 175!
ESKAF (1919-1934) Nederlands Cornelis van der Sluys Vaas
Afmetingen 25 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 175