Jorge Soler (1946) Olieverf op doek 'Elle'
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 115 x 148 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 400