emiliomosini
  5. emiliomosini

emiliomosini

Lid sinds 2015 / utrecht, Nederland

9 aangeboden items / 26 verkochte items

John ter Reehorst - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!
John ter Reehorst (1901-1985) Nederlands Geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Willem Snitker - Cyclus; het geweten kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Cyclus; het geweten
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Henk Bruintjes - Takken kopen? Bied vanaf 20!
Henk Bruintjes (1903-1986) Nederlands Takken
Techniek Ets
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Reinier Willem Kennedy - Planten kopen? Bied vanaf 30!
Reinier Willem Kennedy (1881-1960) Nederlands Planten
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Albert Roelofs - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!
Albert Roelofs (1877-1920) Nederlands Moeder en kind
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Sierk Schroder - Portret kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Portret
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Kerk in Sint Pancras kopen? Bied vanaf 40!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Kerk in Sint Pancras
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Johannes Nicolaas jr. - Balische vissers prauw kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Balische vissers prauw
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30