Floris Meydam (1919-2011) Leerdam Serica "Ei"
Bied mee
Afmetingen | 10 x 8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 100
Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland
16 aangeboden items / 282 verkochte items
Afmetingen | 7 x 15 cm (h x b) |
Afmetingen | 22 x 13 cm (h x b) |
Afmetingen | 11 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 11 x 9.5 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 61 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 81 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 130 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 32 x 8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 8 x 9.5 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 36.5 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |