Maarten Jungmann (1877-1964) Prachtig schilderij
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 89 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 750