Jan Peter van Opheusden (1941) Queens | 4 gesigneerde litho's in speciale box
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 90 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 700