Arthur Nols (1895-1966) Kunstschilder 1895 1966
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100