Maurice Grothausen (1925-2016) WOESTIJN gemengde technieken op canvas
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 80 x 120 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
€ 395
Lid sinds 2017 / Bussum, Nederland
10 aangeboden items / 18 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 45 x 85 x 75 cm (h x b x d) |
Gewicht | 60000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
Drager | Paneel |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 120 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 130 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 3 x 30 x 22 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 22 x 14 x 6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2150 g |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |