Abraham Rademaker (1676-1735) “‘t St. Catharine Gasthuys”
Bied mee
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 28 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40