Herms066
  5. Herms066

Herms066

Lid sinds 2021 / Beuningen , Nederland

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Gottfried Engelmann - Villeneuve et L 'Isle kopen? Bied vanaf 35!
Gottfried Engelmann (1788-1939) Duits Villeneuve et L 'Isle
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35