HubertinaMartha
  5. HubertinaMartha

HubertinaMartha

Lid sinds 2016 / noordwijkerhout, Nederland

9 aangeboden items / 1 verkochte items

Johan Gerhard Siemer - Waterlandschap kopen? Bied vanaf 125!
Johan Gerhard Siemer (1902-1988) Nederlands Waterlandschap
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 125
Jan Cremer - Koffiekopjes kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Koffiekopjes
Techniek Keramiek
Afmetingen 5 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 200 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Herman Brood - De gitarist kopen? Bied vanaf 250!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands De gitarist
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 185 x 140 cm (h x b)
€ 250
Anton Heyboer - Danseres ook wel CanCan kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Danseres ook wel CanCan
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 43 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Pieter Groeneveldt - Keramiek schemerlampje kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Groeneveldt (1889-1982) Nederlands Keramiek schemerlampje
Afmetingen 42 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 5 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Anton Heyboer - Sinaïda kopen? Bied vanaf 625!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Sinaïda
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 625
Ludwig Willem Reijmert Wenckebach - Rivier in strijklicht kopen? Bied vanaf 750!
Ludwig Willem Reijmert Wenckebach (1860-1937) Nederlands Rivier in strijklicht
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Jan Cremer - 60 ste verjaardag box kopen? Bied vanaf 700!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 60 ste verjaardag box
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700