Gabriela Oltean-Lungu (1944) Scenes van Christus' leven
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Glas |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 175