IreneArt
  5. IreneArt

IreneArt

Lid sinds 2018 / Laren, Nederland

7 aangeboden items / 141 verkochte items

Irene van den Bos - Composition in Black kopen? Bied vanaf 100!
Irene van den Bos (1953) Nederlands Composition in Black
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Irene van den Bos - Grey Fragments kopen? Bied vanaf 100!
Irene van den Bos (1953) Nederlands Grey Fragments
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Irene van den Bos - Cohesie kopen? Bied vanaf 75!
Irene van den Bos (1953) Nederlands Cohesie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Irene van den Bos - Compositie kopen? Bied vanaf 100!
Irene van den Bos (1953) Nederlands Compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Irene van den Bos - Flora 2 kopen? Bied vanaf 50!
Irene van den Bos (1953) Nederlands Flora 2
Techniek Aquarel
Afmetingen 42 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Irene van den Bos - Fryslan kopen? Bied vanaf 100!
Irene van den Bos (1953) Nederlands Fryslan
Afmetingen 40 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100