Onno Boekhoudt (1944-2002) Een muur afbreken, een uitzicht opbouwen
Bied mee
Techniek | Metaal |
Afmetingen | 88 x 96 cm (h x b) |
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Lid sinds 2020 / Almere, Nederland
2 aangeboden items / 41 verkochte items
Techniek | Metaal |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |