janjan3
  5. janjan3

janjan3

Lid sinds 2024 / Maarssen, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Hendrikus Roodenburg - Zuidhavenpoort Zierikzee kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Zuidhavenpoort Zierikzee
Techniek Ets
Afmetingen 61.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55