jasper1979
  5. jasper1979

jasper1979

Lid sinds 2024 / Leeuwarden, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Alberto Giacometti - Derrière le miroir kopen? Bied vanaf 700!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Derrière le miroir
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Roberta Bayley - Paula Yates kopen? Bied vanaf 575!
Roberta Bayley (1950) Amerikaans Paula Yates
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 46.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575