JasperBanenschilderijen
  5. JasperBanenschilderijen

JasperBanenschilderijen

Lid sinds 2023 / Amsterdam, Nederland

7 aangeboden items / 30 verkochte items

Jasper Banen - Natuur kopen? Bied vanaf 225!
Jasper Banen (1962) Nederlands Natuur
Techniek Acryl
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jasper Banen - Fanfare kopen? Bied vanaf 225!
Jasper Banen (1962) Nederlands Fanfare
Techniek Acryl
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jasper Banen - Feest kopen? Bied vanaf 195!
Jasper Banen (1962) Nederlands Feest
Techniek Acryl
Afmetingen 66 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Jasper Banen - Het web kopen? Bied vanaf 295!
Jasper Banen (1962) Nederlands Het web
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Jasper Banen - De weg kopen? Bied vanaf 250!
Jasper Banen (1962) Nederlands De weg
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jasper Banen - Figuur kopen? Bied vanaf 510!
Jasper Banen (1962) Nederlands Figuur
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 510