Willem Snitker (1938-2015) Hospitalet del Infante 1973
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 38 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100