JulesVerneArt
  5. JulesVerneArt

JulesVerneArt

Lid sinds 2012 / Helmond, Nederland

6 aangeboden items / 23 verkochte items

Frank Lengvenius - Gele vogels kopen? Bied vanaf 125!
Frank Lengvenius (1952) Nederlands Gele vogels
Afmetingen 62 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Niet of onleesbaar gesigneerd - Havengezicht kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Havengezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Jean Paul Marsman - Spicy Bite kopen? Bied vanaf 70!
Jean Paul Marsman (1962) Nederlands Spicy Bite
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Corneille - Eiland van de vrouw kopen? Bied vanaf 170!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eiland van de vrouw
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Ad van Hassel - Rode Tulpen in het groen kopen? Bied vanaf 199!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Rode Tulpen in het groen
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 199
Ad van Hassel - Rode Tulpen kopen? Bied vanaf 186!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Rode Tulpen
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 186