karenvannoort
  5. karenvannoort

karenvannoort

Lid sinds 2021 / HAARLEM, Nederland

7 aangeboden items / 34 verkochte items

Karen van Noort - Een dagje aan 't strand kopen? Bied vanaf 30!
Karen van Noort (1966) Nederlands Een dagje aan 't strand
Techniek Ets
Afmetingen 15.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Karen van Noort - The Kick Inside kopen? Bied vanaf 30!
Karen van Noort (1966) Nederlands The Kick Inside
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 15.5 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Karen van Noort - Miepje is lief kopen? Bied vanaf 25!
Karen van Noort (1966) Nederlands Miepje is lief
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 21 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Karen van Noort - In de opera kopen? Bied vanaf 25!
Karen van Noort (1966) Nederlands In de opera
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Karen van Noort - Broadday Light IV kopen? Bied vanaf 100!
Karen van Noort (1966) Nederlands Broadday Light IV
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Karen van Noort - Broadday Light I kopen? Bied vanaf 100!
Karen van Noort (1966) Nederlands Broadday Light I
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Karen van Noort - Broadday Light X kopen? Bied vanaf 100!
Karen van Noort (1966) Nederlands Broadday Light X
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100