Koos
  5. Koos

Koos

Lid sinds 2011 / Merchtem België, België

13 aangeboden items / 28 verkochte items

Mats Jonasson - Otter kopen? Bied vanaf 30!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Otter
Afmetingen 17 x 12 x 1.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1350 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Val-Saint-Lambert - Vaas Davis kopen? Bied vanaf 25!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Vaas Davis
Afmetingen 25 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
€ 25
Val-Saint-Lambert - Luxval model Américain kopen? Bied vanaf 25!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Luxval model Américain
Afmetingen 22.5 x 11 cm (h x b)
€ 25
Orrefors - Raspberry theelicht houder kopen? Bied vanaf 17!
Orrefors (1898) Zweeds Raspberry theelicht houder
Afmetingen 8 x 10 cm (h x b)
€ 17
Kosta Boda - Göran Wärff druppelvaas kopen? Bied vanaf 30!
Kosta Boda (1742) Zweeds Göran Wärff druppelvaas
Afmetingen 21 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Gerda Stromberg - Kristallen vaas Strömerbergs hyttan kopen? Bied vanaf 20!
Gerda Stromberg (1879-1960) Zweeds Kristallen vaas Strömerbergs hyttan
Afmetingen 14 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Industria Vetraria Valdarnese (IVV) - Matglazen zakdoek vaas kopen? Bied vanaf 20!
Industria Vetraria Valdarnese (IVV) (1952) Italiaans Matglazen zakdoek vaas
Afmetingen 12 x 19 cm (h x b)
€ 20
Bayel Cristal - Decoratieve schaal kopen? Bied vanaf 20!
Bayel Cristal (1666) Frans Decoratieve schaal
Afmetingen 13 x 22 cm (h x b)
€ 20
Krosno Glass S.A. - Olielamp kopen? Bied vanaf 15!
Krosno Glass S.A. (1923) Pools Olielamp
Afmetingen 13 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 15
Mats Jonasson - Kristallen theelichthouder met vlinder kopen? Bied vanaf 18!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristallen theelichthouder met vlinder
Afmetingen 2 x 11 cm (h x b)
€ 18