Kunst19
  5. Kunst19

Kunst19

Lid sinds 2023 / Eelde, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jeroen van Merwijk - Voor de Dodo kopen? Bied vanaf 2200!
Jeroen van Merwijk (1955) Nederlands Voor de Dodo
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200