kunstkwartier
  5. kunstkwartier

kunstkwartier

Lid sinds 2016 / Utrecht, Nederland

3 aangeboden items / 268 verkochte items

Antiquarisch Boek - Travestissement, 12 lithografische modeprenten kopen? Bied vanaf 58!
Antiquarisch boek Travestissement, 12 lithografische modeprenten
Techniek Hardcover
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
€ 58
Theo Mackaay - Portret, groot olieverf kopen? Bied vanaf 1100!
Theo Mackaay (1950) Nederlands Portret, groot olieverf
Afmetingen 156 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Johan Fabricius - Landschap aan water kopen? Bied vanaf 120!
Johan Fabricius (1899-1981) Nederlands Landschap aan water
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 120