kunst_online
  5. kunst_online

kunst_online

Lid sinds 2017 / Oisterwijk, Nederland

7 aangeboden items / 46 verkochte items

David Schulman - Herfst op de heide kopen? Bied vanaf 475!
David Schulman (1881-1966) Nederlands Herfst op de heide
Afmetingen 50 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Anton Heyboer - Crucifix kopen? Bied vanaf 599!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Crucifix
Techniek Acryl
Afmetingen 95 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Wouterus Verschuur - Paarden in de stal (toegeschreven aan Verschuur) kopen? Bied vanaf 1250!
Wouterus Verschuur (1812-1874) Nederlands Paarden in de stal (toegeschreven aan Verschuur)
Afmetingen 47 x 53 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Klaas Gubbels - Koffiekan Unieke aquarel kopen? Bied vanaf 695!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan Unieke aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Anton Heyboer - Onschuld, dier en crucifix kopen? Bied vanaf 550!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Onschuld, dier en crucifix
Techniek Acryl
Afmetingen 78 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Eduard Alexander Hilverdink - Zeildag op het water kopen? Bied vanaf 1699!
Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891) Nederlands Zeildag op het water
Afmetingen 37 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.699