kunstzinnig123
  5. kunstzinnig123

kunstzinnig123

Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Tino Lintelo - Tram 3 Overbosch kopen? Bied vanaf 95!
Tino Lintelo (1943) Nederlands Tram 3 Overbosch
Techniek Aquarel
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Jan van der Star - Stilleven met groenten kopen? Bied vanaf 85!
Jan van der Star (1918-1993) Nederlands Stilleven met groenten
Afmetingen 40 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85