lutzinkoeln
  5. lutzinkoeln

lutzinkoeln

Lid sinds 2021 / köln, Duitsland

3 aangeboden items / 33 verkochte items

Michael Krebber - o.T. - Serie von 5 Drucken kopen? Bied vanaf 580!
Michael Krebber (1954) Duits o.T. - Serie van 5 prenten
Afmetingen 59.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 580
Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico mit Modell, Cannes 1954 kopen? Bied vanaf 395!
Boris Lipnitzki (1897-1971) Oekraïens George van Chirico in de werkplaats
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 395
Max Pechstein - Läufer kopen? Bied vanaf 165!
Max Pechstein (1881-1955) Duits loper
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 165