matthetreijtel
  5. matthetreijtel

matthetreijtel

Lid sinds 2014 / Schiedam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Evert Dijkstra - Stilleven met gevarieerd fruit kopen? Bied vanaf 1500!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands Stilleven met gevarieerd fruit
Afmetingen 47 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500