Niet of onleesbaar gesigneerd kleurets en inkttekening van staand figuur
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 54 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 10