Ystad Metall (1919-1969) Liljan Kaarshouder
Bied mee
Afmetingen | 13 x 21 x 25 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 160
Lid sinds 2024 / Lelystad, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Gewicht | 500 g |
Afmetingen | 17 x 16 x 17.7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1153 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |