Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
9 aangeboden items / 44 verkochte items
Techniek | Goud |
Afmetingen | 1.9 x 0.7 cm (h x b) |
Gewicht | 7.8 g |
Gesigneerd | Nederlands keur |
Techniek | Goud |
Afmetingen | 0.1 x 0.1 cm (h x b) |
Gewicht | 2.7 g |
Gesigneerd | Belgisch keur |
Techniek | Goud |
Afmetingen | 1.2 x 2.1 cm (h x b) |
Gewicht | 4.6 g |
Gesigneerd | Belgisch keur |
Techniek | Goud |
Afmetingen | 1.3 x 1.4 cm (h x b) |
Gewicht | 6.6 g |
Gesigneerd | Belgisch keur |
Techniek | Goud |
Afmetingen | 0.6 x 2.1 cm (h x b) |
Gewicht | 3.8 g |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 54.5 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Goud |
Gewicht | 10.1 g |
Gesigneerd | Buitenlands keur |
Techniek | Goud |
Afmetingen | 0.45 x 17.5 cm (h x b) |
Gewicht | 13.4 g |
Techniek | Goud |
Afmetingen | 1 x 2.1 cm (h x b) |
Gewicht | 8.5 g |