NeoGeo
  5. NeoGeo

NeoGeo

Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 99 verkochte items

Eppo Doeve - Portret van Chris van Veen (groot!) kopen? Bied vanaf 95!
Eppo Doeve (1907-1982) Nederlands Portret van Chris van Veen (groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 140 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95