Eppo Doeve (1907-1982) Portret van Chris van Veen (groot!)
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 140 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95