Anton Corbijn (1955) Herman Brood (gesigneerd!)
Bied mee
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
€ 275
Lid sinds 2011 / Schoonhoven, Nederland
9 aangeboden items / 208 verkochte items
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 14.5 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Spuitbus |
Afmetingen | 123 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | IJzer |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 106 x 126 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |