Paprikatuin
  5. Paprikatuin

Paprikatuin

Lid sinds 2016 / Herentals, België

3 aangeboden items / 37 verkochte items

Remi De Pillecijn - Mooi groot werk op doek,Remy de Pillecijn "Meisje met de grote ogen". kopen? Bied vanaf 90!
Remi De Pillecijn (1921-1986) Belgisch Mooi groot werk op doek,Remy de Pillecijn "Meisje met de grote ogen".
Afmetingen 90 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Anton Pieck - "Pompoenveld en hooischoven". kopen? Bied vanaf 50!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands "Pompoenveld en hooischoven".
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Theo Humblet - Bosmin kopen? Bied vanaf 50!
Theo Humblet (1919-2006) Belgisch Bosmin
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50