Lid sinds 2023 / Vries, Nederland
4 aangeboden items / 6 verkochte items
Afmetingen | 10 x 8 cm (h x b) |
Gewicht | 219 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 9 x 12 cm (h x b) |
Gewicht | 884 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 11 x 16.5 cm (h x b) |
Gewicht | 1711 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 19.5 x 10 cm (h x b) |
Gewicht | 1105 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |