Lid sinds 2024 / Amersfoort , Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 18 x 11.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 28.5 x 19.2 cm (h x b) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 13 x 20 cm (h x b) |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |