Corry Ammerlaan (1947) Winnaars , prachtig bronzen beeldje
Bied mee
Techniek | Brons |
Afmetingen | 18 x 8 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 35