Repko1966
  5. Repko1966

Repko1966

Lid sinds 2024 / ‘s-Hertogenbosch , Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Wingen - Aan de oever van de Yserenman kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wingen (1874-1956) Nederlands Aan de oever van de Yserenman
Afmetingen 101 x 172 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan Wingen - Het huisje in de bossen Ockenburg kopen? Bied vanaf 50!
Jan Wingen (1874-1956) Nederlands Het huisje in de bossen Ockenburg
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan van Anrooy - geen titel bekend kopen? Bied vanaf 300!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands geen titel bekend
Afmetingen 57 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Harrie van Rosmalen - geen titel bekend kopen? Bied vanaf 250!
Harrie van Rosmalen (1923-2001) Nederlands geen titel bekend
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Arnoud Paashuis - geen titel bekend kopen? Bied vanaf 50!
Arnoud Paashuis (1912-1974) Nederlands geen titel bekend
Afmetingen 59 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50