Ronvanheusden
  5. Ronvanheusden

Ronvanheusden

Lid sinds 2022 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Elly Booy - Wervelende zonnebloemen kopen? Bied vanaf 100!
Elly Booy (1938-2017) Nederlands Wervelende zonnebloemen
Afmetingen 110 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Elly Booy - Gekruisigde vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Elly Booy (1938-2017) Nederlands Gekruisigde vrouw
Afmetingen 150 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100