Lid sinds 2019 / Westzaan, Nederland
7 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 69.5 x 96.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 79 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 41.5 x 49.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |