SeLuMa
  5. SeLuMa

SeLuMa

Lid sinds 2024 / Noordwijkerhout, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem J. Pasman - Stilleven kopen? Bied vanaf 100!
Willem J. Pasman (1905-1984) Nederlands Stilleven
Afmetingen 43 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Willem J. Pasman - Boerderij kopen? Bied vanaf 200!
Willem J. Pasman (1905-1984) Nederlands Boerderij
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200