Specht58
  5. Specht58

Specht58

Lid sinds 2023 / Zwolle, Nederland

1 aangeboden items / 5 verkochte items

Meissen porzellan - Zwiebelmuster /Blue onion wandbord kopen? Bied vanaf 16!
Meissen porzellan (1708) Duits Zwiebelmuster /Blue onion wandbord
Afmetingen 3 x 23.5 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 16