Reinoud Kuipers (1956) De Berkjes
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 950