strengholt
  5. strengholt

strengholt

Lid sinds 2012 / Schoonhoven, Nederland

7 aangeboden items / 0 verkochte items

Reinoud Kuipers - De Berkjes kopen? Bied vanaf 950!
Reinoud Kuipers (1956) Nederlands De Berkjes
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Op Spieraam
€ 950
Lon Buttstedt - Indian garden kopen? Bied vanaf 60!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands Indian garden
Techniek Litho
Afmetingen 97 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Lon Buttstedt - Himalaya blues kopen? Bied vanaf 60!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands Himalaya blues
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Lon Buttstedt - Bowl, twig, tree kopen? Bied vanaf 60!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands Bowl, twig, tree
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Lon Buttstedt - Bowl for rain kopen? Bied vanaf 60!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands Bowl for rain
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Lon Buttstedt - Bowl for nature kopen? Bied vanaf 60!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands Bowl for nature
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60