Lid sinds 2024 / Almere, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 41 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Steen |
Afmetingen | 29 x 11 x 13.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 35 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |