Francisco de Goya (1746-1828) VROUW FAMOSA LIBRERA SPANJE
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 22 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Huidig bod
€ 35
1 bieding